BS a BO v protopresbyteráte Stará Ľubovňa

29 mar

o. Ľuboslav Pulščák – Dňa 28.03.2023 sa uskutočnilo na ZŠ s MŠ vo Veľkom Lipníku protopresbyterátne kolo biblickej olympiády a biblickej súťaže Staroľubovianskeho protopresbyterátu.

V kategórii A ( 1.a 2. ročník) zvíťazilo družstvo ZŠ s MŠ Jakubany v zložení: Alexander Dufala, Ema Katrenčová, Viktória Mačugová . Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo Gréckokatolíckej cirkvi farnosť Kamienka v zložení: Peter Halgaš, Lenka Vislocká, Daniela Sipková. Na treťom mieste sa umiestnilo družstvo ZŠ Komenského Stará Ľubovňa v zložení: Simona Gergeľčíková, Anna Katarína Siváková, Darius Rusiňák

V kategórii B ( 3.-4. ročník ) zvíťazilo družstvo  ZŠ s MŠ Kamienka v zložení : Zuzana Arendáčová, Júlia Zimová, Anastázia Palubová. zložení :  Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo ZŠ s MŠ Jakubany v zložení Ľubomír Fidermák, Sára StempováDominika Kareničová. :

Na treťom  mieste sa umiestnilo družstvo ZŠ s MŠ Veľký Lipník v zložení: Jakub Kuľanda, Paulína Petrišinová, Lukáš Jurščák.

V kategórii 1 ( 5.- 9. ročník ) zvíťazilo družstvo ZŠ s MŠ Kamienka v zložení Adam Arendáč, Elena Sipková, Lenka Zimová. Na druhom mieste sa umiestnilo družstvo ZŠ s MŠ Veľký Lipník v zloženi Timea Rybárová, Patrik Dudlák, Elizabet Čarnotová. Na treťom mieste sa umiestnilo družstvo ZŠ s MŠ Jakubany v zložení Viktória Lipovská, Ema Grajzingerová, Karin Hajasteková.

Fotogaléria

Please follow and like us:
Počet videní: : 72